..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Postacie


Tęczowy Autobus
Odinoczka.
Są różne bandy pojebów. Hell Angels, Żelazny Gang, Vikings, Ku-Klux-Klan... łapiesz? Kojarzysz zapewne większość z nich, zresztą, cholera, nie o nich mam zamiar ci opowiadać. Pewna banda świrów jest co najmniej... specyficzna. Sami nie nadawali sobie żadnej nazwy, lecz znani są jako Tęczowy Autobus.

Baron Munchausen
RaeptaeR.
Taki człowiek może mieszkać tylko w jednym miejscu na świecie. Nie ma fizycznej możliwości, żeby nie trafił do nas, prędzej czy poźniej. Pomyślałbyś "pomyleniec" - to pewnie mowa o Detroit... Otóż nie. Mylisz się. Mówimy o mieszkańcu północnej prowincji Fedracji Apallachów.

Robert Jamieson
Zakaris.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd bierzemy tych wszystkich żołnierzy, którzy giną codziennie na Froncie? Nie mówię o tych, którzy prowadzą czołgi, czy wyglądających jakby się wyrwali z Helikoptera w ogniu. Mówię o tych biednych nastolatkach, którzy dostają do ręki Springfielda i walczą z Łowcami. Tych, którzy giną dziesiątkami i nikt o nich nie pamięta. Mamy ich dzięki pracy ludzi takich jak Jamieson.

Ptasznik
Mack The Knife.
On po prosu łazi po gruzach Wielkiego Jabłka i łapie gołębie. Jego domeną są dachy – to na nich zastawia swoje pułapki, na nich je, śpi, defekuje. Schodzi tylko by się napić w którymś z tanich barów.

Peter "Forty" Glump
Malkavianka.
Facet generalnie miał w życiu przejebane. Już jak się rodził, jego matka zmarła podczas porodu. Ojciec go znienawidził, rodzina porzuciła. Odrobiną farta znalazła go jakaś kobita i się poczuła, żeby go wychować. Nie wytrzymała zbyt długo.

Steve McFurry
Karczmarz.
A teraz, przyjacielu z Kalifornii, nauczę cię szacunku do mamusi. - głos grubasa był spokojny, ciepły i czuło się w nim zadowolenie - A gdy z tobą skończę, ładnie podziękujesz za lekcję.

Dr Valerian Kavot
Karczmarz.
Mężczyzna bez słowa skinął głową, podszedł do niego i przeszukał wykrywaczem metalu. Upewniwszy się, że Rosjanin jest czysty, wpuścił go do przyczepy. A nie była to zwykła przyczepa i Siergiej zauważył to od razu.

Inwalida Albert Green
Gargulec.
Słyszałeś pewnie tysiące opowieści o Zabójcach Maszyn. Każda z nich była opowiadana z ledwo zauważalną nutą nadziei w głosie - „Może to i jeszcze nie koniec”. Mało kto jednak wspomina, jak tacy Zabójcy kończą.

Nick Carvallio
Kurczakus.
Spytałem go: „Co cię tu sprowadza?”, a on wyszczerzył się łobuzersko, minimalnym ruchem nadgarstka wskazał rozmarzoną barmankę oraz jej pięć córek i powiedział: „Widoki mistrzu, widoki”.

Lech Szulc
Zakaris.
Można mówić o pechu, kiedy rozwala się miskę olejową o kamień na pustyni. Tak samo można określić to, że uszkodzony wóz musiałem pchać ponad dwa kilometry do najbliższej osady. Ale to, że tą miejscowością musiało się okazać Bainbridge to już przekleństwo.

strona: [1] [2] [3] [4] | wszystkich artów: 39

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021395 sek. pg: