..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Współpraca

» Publikuj na Orbitalu
» Dołącz do Orbital-Teamu
» Zrealizuj swoje plany
» Stań się naszym Partnerem

Partnerzy:Patronujemy:
Publikuj na Orbitalu

Orbital to serwis tworzony przez fanów i dla fanów. Nie musisz być zawodowym tekściarzem żeby u nas publikować - wystarczy dobra znajomość Neuroshimy, ciekawy pomysł i konsekwencja w jego realizacji. Jeżeli Twój tekst spełni te warunki - możesz mieć pewność, że zostanie on opublikowany. To samo tyczy się ilustracji - z wyciągniętymi rękami powitamy każdego, kto potrafi i chce rysować w klimatach Neuroshimy. Twojej pracy zapewnimy fachową korektę i redakcję, Tobie nie pozostaje nic innego jak tylko tworzyć! Oczywiście, zwróć uwagę na kilka warunków publikacji:

» Tekst musi być podpisany ksywką lub nazwiskiem, jeżeli piszesz do nas na maila. W wypadku gdy zamieszczasz artykuł poprzez opcję dodaj tekst (wymaga rejestracji), Twoje dane będą nam znane.
» Tekst musi spełniać podstawowe warunki posługiwania się słowem pisanym. Zarówno gramatyka jak i ortografia muszą być z Twojej strony dopięte na ostatni guzik - korekta nie jest od odwalania brudnej roboty.
» Tekst nie może być opublikowany gdzie indziej, musi ponadto być w stu procentach Twoim dziełem - pamiętaj o tym! W przeciwnym razie, musisz podać źródło inspiracji, najlepiej w formie dokładnej bibliografii. Nie chcemy, jako redakcja, być oskarżeni o plagiat!
» W razie wątpliwości co do losu Twojej pracy (tekstu, ilustracji, etc.) skontaktuj się z Redaktorem Naczelnym ([email protected]) lub którymkolwiek z Redaktorów serwisu.


Dołącz do Orbital-Teamu

Orbital-Team do zgrany i kreatywny zespół, otwarty na nowe pomysły i przede wszystkim - nowych ludzi. W dziale redakcja nie znajdziesz kółka wzajemnej adoracji, tylko ludzi z całej Polski, których przede wszystkim łączy ich hobby. Dlatego śmiało możesz do nas dołączać - wraz ze swoimi pomysłami, uwagami oraz chęcią wspólnego tworzenia największego i najszybciej rozwijającego się serwisu o Neuroshimie w sieci.

Kogo poszukujemy i czego oczekujemy?

» Textwritter: Człowiek piszący teksty do jednego z naszych działów, lub o ogólnej tematyce neuroshimowej. Potrzebne będą Ci: dobra znajomość Neuroshimy, odpowiednie zdolności posługiwania się językiem oraz słowem pisanym, a także tempo pracy pozwalające na oddanie co najmniej jednego tekstu w ciągu miesiąca-dwóch.

» Grafik: Orbital szybko się rozwija, co pociąga za sobą zapotrzebowanie na ilustrowanie artykułów, projektów oraz wydawanych przez nas materiałów. Każdy elastyczny rysownik lub designer, ze znajomością programów takich jak Photoshop czy Corel, lub tych prostszych jak Kartka i Ołówek, znajdzie coś dla siebie do roboty. Dobrze, gdybyś posiadał skaner!

» Newsman: Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i aktywną w fandomie, możesz stać się orbitalowym newsmanem - osobą odpowiedzialną za zamieszczanie informacji o nowościach na stronie oraz forum, a także dbanie o to, żeby reszta redakcji zawsze była poinformowana dobrze i na czas :)

» Programista/Koder: Orbital pragnie funkcjonować możliwie multimedialnie - dlatego poszukiwane są osobny z biegłą znajomością php, phpBB, html lub Javy albo Flasha. Z tymi umiejętnościami, byłbyś cennym wsparciem dla Orbitala i prowadzonych przez niego projektów!

Zostając członkiem Orbital-Teamu:
» Dołączasz do grupy kreatywnych i towarzyskich ludzi, otrzymując szansę nawiązania nowych znajomości i wspólnego tworzenia serwisu.
» Zyskujesz szansę realizowania wszystkich swoich projektów i planów, ciesząc się pełnym wsparciem kolegów z redakcji.
» Zostajesz współtwórcą najlepszego serwisu o Neuroshimie w sieci!
» Masz szansę rozwijać swoje hobby oraz szlifować swoje umiejętności - literackie, plastyczne, programistyczne, zdobywając doświadczenie w pracy w zespole i serwisie internetowym.
» Przede wszystkim dobrze się bawisz!


Zrealizuj swoje plany

Fani Neuroshimy zajmują się nie tylko graniem w swój ulubiony system, pisaniem tekstów i komentowaniem wydarzeń w środowisku Neuroshimy - wielu z nich ma większe plany, na przykład samodzielnego stworzenia i wydania dodatku fanowskiego. Zwykle jednak napotykają wiele przeszkód - takich jak brak ilustracji, składu w pdf i tym podobnych. Jeżeli i Ty tworzysz swój własny projekt, możesz liczyć na naszą pomoc! Nie straszne będą Ci już żadne problemy - zajmiemy się fachową korektą, profesjonalnym składem, zorganizujemy Ci ilustracje wykonane specjalnie dla Twojego projektu, a Ty - Ty wreszcie będziesz mógł się zająć samym tworzeniem.

Chętnie pomożemy jeśli:
» Masz ciekawy i innowacyjny pomysł, próbujesz zrealizować coś nowego i oryginalnego
» Jesteś w stanie zrealizować swoje plany i zadbać, aby nasza wspólna praca nie poszła na marne
» W zamian za naszą pomoc zgodzisz się na objęcie przez nas patronatu nad projektem

Ze swojej strony oferujemy:
» Konsultację dotyczącą treści i założeń projektu
» Pełną i szybką korektę tekstu
» Skład i łamanie przy użyciu nowoczesnych programów
» Klimatyczne i solidnie wykonane ilustracje
» Miejsce na serwerze i hostowanie strony projektu
» Reklamę i promocję Twojej pracy wśród fanów NS

Jeżeli jesteś zainteresowany i uważasz, że jesteśmy w stanie Ci pomóc, pisz na mail Koordynatora Projektów lub Redaktora Naczelnego.


Zostań naszym partnerem.

Jesteśmy gotowi podjąć współpracę z innymi serwisami, forami i stronami o tematyce neuroshimowej, rpg lub postapokaliptycznej. Wierzymy, że wspólne działanie i wspieranie się przy okazji naszych przedsięwzięć może przynieść same, oczywiście obopólne, korzyści. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące patronatów nad projektami, wymiany newsów lub linków, lub innych materiałów promocyjnych. Z chęcią weźmiemy udział we wspólnych akcjach i projektach, wkładając w nie tyle zaangażowania i środków ile będzie potrzebne, aby uwieńczyć sukcesem nasze działania - tego samego oczekując od naszych Partnerów. Jeżeli chcesz zostać jednym z nich, pisz do naszego Redaktora Naczelnego.

Nasze bannery:


Dziękuję za lekturę i mam nadzieję na podjęcie współpracy na interesującej Cię płaszczyźnie. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości, służymy pomocą.

Aleksander "The_Ezekiel" Rzetelski, Redaktor Naczelny

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019016 sek. pg: