..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Newsy


Nowa notka w Barze pod Martwym Mutkiem (10-08-15)
Bor.
Na neuroshimowym blogu Bartosha, znanego z publikacji tekstów na Moorholdzie, pojawiła się kolejna notka, Barowe Opowieści #6, poświęcona magazynowi Gwiezdny Pirat. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Baru pod Martwym Mutkiem.

Gwiezdny Pirat #33 (10-08-18)
Bor.
W ostatnich dniach Wydawnictwo Portal zdecydowanie nie próżnuje. Po udostępnieniu Neuromachii, przyszedł czas na kolejny, 33 już, numer Gwiezdnego Pirata. Znajdziecie w nim naprawdę dużo neuroshimowych tekstów. Serdecznie zapraszam tutaj.

Wieści konwentowe (09-08-26)
Bor.
W ostatnich dniach strony dwóch konwentów, którym patronujemy zostały zaktualizowane o kolejne nowości. Jeśli więc wybieracie się na Falkon, albo Porytkon, to zapraszam do rozszerzenia newsa, gdzie znajdziecie wszystkie informacje.

Dostawa gambli #117 od Moorholda (09-12-24)
Bor.
Z przyjemnością donoszę, że zaprzyjaźniony z nami serwis Moorhold zrobił swoim czytelnikom świąteczną niespodziankę i wzbogacił się o kolejną, 117 już, dostawę gambli. Znajdziecie w niej scenariusz, chorobę, a także organizację. Wszystko zaś znaleźć możecie tutaj.

Konkurs "Nekrofikcji" na OutPost (09-09-09)
Bor.
Niedawno zaprzyjaźniony z nami serwis OutPost ogłosił rozpoczęcie konkursu związanego z wydaną dopiero co książką Pawła Ciećwierza, pt. "Nekrofikcje". Do wygrania są jej dwa egzemplarze. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. Serdecznie zapraszam!

KDF #1: Neuromachia w sieci (10-08-17)
Bor.
Niedawno swoją premierę miał pierwszy podręcznik z serii Kolekcja Dodatków Fanowskich, Neuromachia, którą można było wygrać w różnych konkursach Wydawnictwa Portal. Obecnie zaś Neuromachia jest już dostępna w Internecie, pod tym adresem.

Wieści konwentowe (09-09-21)
Bor.
Konwenty, którym patronujemy, czyli Falkon oraz Porytkon 3 i 1/3, dalej nie śpią. Ponieważ zostało do nich coraz mniej czasu, coraz częściej pojawiają się kolejne informacje a propo tych imprez. Zapraszam do rozszerzenia, żeby zapoznać się z nowościami.

Dwie aktualizacje Moorholda (09-08-23)
Boromir.
W ostatnim czasie nasi przyjaciele z Moorholda zdecydowanie nie próżnowali. Udało im się dorobić kolejnych dwóch aktualek - 112 i 113. Znajdziecie w nich odpowiednio 2 i 3 nowe teksty. Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania :)

Ujednolicanie i poprawianie działów, cz. 2 - Garaż (09-11-22)
Bor.
Trochę trzeba było czekać, ale cóż, tak wyszło. Tym razem, dzięki pracy Paprotka, cztery teksty z działu Garaż zostały poprawione i uzupełnione o statystyki wozów na podstawie dodatku do NS - Wyścig. Reszta zaś jest przejrzystsza. Część 3 - Profesje - już wkrótce!

Nowy redaktor - Malkavianka (09-07-05)
Boromir.
Z przyjemnością informuję, że dzisiejszego dnia do działu Redakcja została dodana Jola "Malkavianka" Gontarz. Od dziś ona także może się pochwalić swoim własnym orbitalowym ID. Gratulujemy i mamy nadzieję, że wkrótce znów ktoś zasili szeregi naszej redakcji :)

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] | wszystkich artów: 349

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.034065 sek. pg: