..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Newsy


Życzenia Świąteczne (08-12-24)
The_Ezekiel.
Orbital Team, jako zespół, grupa przyjaciół i fanów Neuroshimy, życzy wszystkim wesołych, udanych i prezentowych Świąt. Dziękujemy za wsparcie, uczest- niczenie w życiu naszej społeczności i wierne trzymanie odbiorników na częstotliwości nadawania naszej stacji :)

Życzenia Noworoczne!
Redakcja.
Dziś Sylwester, dlatego chcemy złożyć wszystkim czy- telnikom, redaktorom oraz przyjaciołom najlepsze życzenia. Oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż miniony. Mamy nadzieję, że spędzimy go wspólnie, przy okazji kolejnych aktualek i projektów oraz na wspólnych spotkaniach.

Znów aktualizacja Komandorii NS!
Boromir.
W ostatnim czasie Komandoria NS coraz bardziej przyspiesza z rozwojem. Tym razem dostaliśmy aż trzy nowe teksty: artykuł List do dowódcy Bunkra V-16 [2], recenzja "Czerwonego Oka" oraz scenariusz do NeuroCthulhu, Paskuda ze słoika. Serdecznie zapraszam!

Zmiana na stanowisku Redaktora Naczelnego Orbitala (09-08-26)
Bor.
Nie ma chyba sensu dłużej zwlekać, dlatego chciałbym poinformować, że na niedawno zakończonym DAKonie doszło do zrzeczenia się funkcji Redaktora Naczelnego przez Ezza. Na nowego Naczelnego wyznaczył niżej podpisanego. Więcej info w rozszerzeniu.

Zapis czata z Wydawnictwem Portal (10-04-04)
Bor.
W ostatni czwartek miał miejsce czat z Wydawnictwem Portal, w czasie którego można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy związanych zarówno z Neuroshimą RPG, jak i powstającym bitewniakiem, NS Tactics. Na forum Wydawnictwa można znaleźć zapis z przebiegu czata.

Zapis czata i pudełko 51 Stanu (10-09-02)
Bor.
Wszystkich, którzy nie byli na ostatnim czacie z Wydawnictwem Portal zapraszam do przeczytania jego zapisu (sporo informacji związanych z Neuroshimą). Zachęcam również do zapoznania się z wyglądem pudełka neuroshimowej karcianki - 51 Stan.

Za(b)loguj Się! :)
The_Ezekiel.
W związku ze zdarzającymi się problemami z logowaniem na serwis/forum, został wymyślony sposób na ratowanie się w awaryjnej sytuacji. Jeżeli Elixir znowu ma zły dzień, odwiedź http://blog.elx.pl/zaloguj ! Z pewnością rozwiąże to większośc problemów z dostaniem się na nasz serwis.

Xroads - aktualka #19
The_Ezekiel.
Spóźniona (o dobę) aktualizacja serwisu Crossroads ujrzała światło dzienne. Zawiera ona coś bardzo ciekawego - recenzję świeżo wyczerpanego dodatku do Neuroshimy: "Moloch - ucieczka z Miasta Maszyn". Czytaj więcej w rozszerzeniu newsa na Crossroads.

Wyścig Zbrojeń rozpoczęty!
The_Ezekiel.
Na pierwszy ogień poszła poprawiona wersja Arsenału Gracza, wspierana renowacją w Zbrojowni - od teraz można ściągać pojedyncze karty wielu z naszych broni i własnoręcznie kompletować swoją kolekcję! A już wkrótce pojawi się Arsenał V2 oraz zestaw bonusów!

Wyniki pierwszej Bitwy Koncepcyjnej!
Lairena
Głosowanie dobiegło końca! Mamy zwycięzcę pierwszej Bitwy Koncepcyjnej. Został nim Raeptaer, a zwycięską pracę możecie przeczytać tutaj. Przypominam, że chodziło o napisanie kim tak naprawdę jest Jacqueline Denton. Gratulacje! Drugie miejsce...

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] | wszystkich artów: 349

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.022933 sek. pg: