..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Bitwy Koncepcyjne (NeuroKoncepcja)

Weź udział w Bitwach Koncepcyjnych organizowanych przez Orbital, NSCenter oraz Valkirię! Aby wziąć udział w Bitwie, wejdź na forum gdzie znajdziesz temat aktualnej bitwy oraz wątek z głosowaniem i pracami.

NeuroKoncepcja to konkurs interaktywny z nagrodami. Wystarczy napisać pracę na dany temat. Nie ma tu stałego jury - wybierają uczestnicy i wszyscy chętni. Dlatego pamiętaj: najważniejsza jest Twoja koncepcja!


» FORUM KONKURSU
» Oficjalny regulamin

BITWA #5 - Radio ZSA

"- Stary, mam nową bombę! - Mary wpadła do baraku cała zdyszana, ze słuchawkami na uszach. - Nie zgadniesz co znalazłam w eterze!.
- No nie zgadnę. Dajesz.
- Jak wracałam do Pittsburga, skończyła mi się benzyna na samych przedmieściach. Ale nie o tym mowa. Czekając na kogokolwiek, kto mógłby mnie doholować, z nudów rozstawiłam sobie sprzęt. Pomyślałam, że może uda mi się złapać Orbital. Ale nie! Słuchaj! Tam na przedmieściach ktoś żyje! I nadaje z całkiem niezłą siłą. Tylko, że kierunkowo! Tam musi być jakaś wieża radiowa i ludzie, którzy z niej nadają. I to gdzieś w tym złomowisku! Ktoś tam musi pojechać i to sprawdzić. Sama się w ruiny nie zapuszczam, ale dostaniesz sporo gambli jeśli pojedziesz ze mną! A jeszcze więcej jak znajdziemy tam coś ciekawego. A znajdziemy!"


Konkurs wciąż trwa!


BITWA #4 - ShipHulk

"Słyszałeś kiedyś o ShipHulk? Właściwie to tylko wrak wielkiego statku wyrzucony na brzeg i mała osada rybacka w jednym. Znajduje się na samym zachodzie i mówiąc na samym zachodzie, mam na myśli na brzegu tego zasranego kontynentu. Dziwne jest parę rzeczy: nikt z nimi nie uprawia gamblingu, nie wiem czy nie chcą czy nie mają czym, nikt ich nie odwiedza. Nie wiem kto tam mieszka, czy ludzie, czy mutki czy jeszcze coś innego. Teraz szepnę ci coś co powinno cię bardziej zainteresować. Otóż jeden z bossów Vegas zapłaci wielkie gamble za konkretne informacje. Ćwiek, co? Co niby można mieć z takiego miejsca, jak to?? Co? Jedziesz z samego rana? No to krzyż na drogę bo jeszcze ci nie mówiłem, że podobno jego szpiedzy i narwańcy, tacy jak ty, nigdy nie wrócili..."

Zwycięzcy:
1. Mack the Knife - 25 pkt (przekazał nagrodę)
2. Raeptaer - 15 pkt
    Auri - 15 pkt

Zobacz wszystkie prace


BITWA #3 - Projekt nr 1027.A3

„Najgorsze są te jego chore eksperymenty. Porywanie ludzi, wszczepianie bomb w ciała rannych, korzystanie z ludzkich tkanek – koszmar. Moloch testuje, sprawdza, bada i tworzy. Wciąż szuka nowych środków, żeby szybciej i skuteczniej nas tępić. Ostatnio padło na ludność St. George. Nie pomogły barykady, nie pomogli żołnierze z Posterunku. Podobno nie padł tam nawet jeden strzał. Kiedy usłyszałem o tym najnowszym projekcie Bestii nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać. Ironia? Groteska? Horror? Czegoś takiego jeszcze nie było...”

Zwycięzcy:
1. Istota Cienia - 26 pkt + 5 pkt (Otrzymał Miami)
2. Urgon Elsia - 26 pkt + 3 pkt
3. Hendley - 17 pkt

Zobacz wszystkie prace


BITWA #2 - Kaseta Maddy

“Ucieczka z NY była prosta, kaseta prawie że pali mnie w kieszeni. Tylu ludzi chciało mi ją zabrać... Zbyt wielu. Czasem podczas postoju wyciągam ją z pudełka - jest pudełko! - i oglądam plastikowy relikt. Na okładce jakieś uśmiechnięte zwierzątka z kreskówki. Co nagrano na taśmę? Czy jeszcze da się ją odtworzyć? Dlaczego Maddy tak bardzo chce ją dostać? Mam nadzieję, że u kresu podróży się dowiem. A to już za dwa dni...”

Zwycięzcy:
1. Auri - 16 pkt (Otrzymał Mistrza Gry^2)
2. Malkavianka - 15 pkt
3. RaeptaeR - 14 pkt

Zobacz wszystkie praceBITWA #1 - Jacqueline Denton

"Mówił, że widział Hannibala Woodsa z jakąś kobietą. Młoda jakaś, pierwszy raz widział ją jakiś miesiąc temu. Od tego czasu widuje ich razem niemalże codziennie jak idą od tego magazynu koło knajpy Edwarda. Kochanka? Bo ja wiem. Oni tak chodzą i nawet na siebie nie spojrzą, co dopiero by mówić mieli. Mi się to strasznie nie podoba, koleś. Coś mi tu śmierdzi... Edward mówi, że z Nowego Jorku jest i szpieguje, czy coś. Ale on nawet nie wie gdzie jest Nowy Jork..."

Zwycięzcy:
1. Raeptaer - 27 pkt (przekazał nagrodę)
2. Tomakon - 26 pkt
3. The Ezekiel - 17 pkt

Zobacz wszystkie pracePATRONUJA:


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.020302 sek. pg: