..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Broń (Prze)Kombinowana


Elektryczny Pastuch Łańcuchowy

O, a to mój fauovorite. Wierz mi chłopcze, to nie jest tylko kawałek łańcucha. To cudo uratowało mi już kilka razy życie. Proste i skuteczne. Długi na jakieś 5m łańcuch, prądnica. nie izolowany przewód i jakiś ciężarek lub hak i masz wspaniałą broń defensywno-zaczepną.

Przewlekasz przez ogniwa łańcucha kabel, podczepiasz z jednej strony prądnicę, a z drugiej obciążenie i et voilla! Izolujesz jeszcze sobie trochę uchwytu, żeby samemu się nie pizdnąć i pozostaje ci tylko machać, a potem patrzeć jak twoi wrogowie podrygują jak wyciągniętą z wody ryba. Wspaniała smażarka! A żeby było ciekawiej, to tego cudeńka możesz używać też przeciwko blaszankom Molocha, bo żadna zbroja nie chroni przed wstrząsem elektrycznym.

Wymagana Budowa: 14
Obrażenia: L/L/C + L od elektryczności (można zamontować silniejszą prądnicę - wtedy to są Ciężkie rany)
Atak: 2 segmenty (ale można też kogoś opleść łańcuchem - jest to akcja 3 segmentowa. Po udanym trafieniu wykonujesz trudny test walki wręcz -sukces oznacza, że ofiara została omotana łańcuchem i do udanego Trudnego testu zręczności będzie unieruchomiona i będzie otrzymywać co rundę kumulatywną Ciężką ranę. Aż do śmierci.
Penetracja Pancerza: 0
Reguły Specjalne: Nieporęczny – ciężko tym walczyć skutecznie - 20% utrudnień do ataków, Elektryczność ignoruje pancerz – ale jeśli jest on w jakiś sposób izolowany, choćby gumą i szmatami, to nici ze smażenia.

Dmuchawa

Co się na mnie głupio patrzysz? Myślisz, że jeśli coś nie wygląda jak Desert albo Kałasz, to nie jest to broń? No to się grubo mylisz. To chory sen kogoś, kto ma dużo śmieci i zna się na majsterkowaniu. Jak się zamkniesz, to ci powiem co to w ogóle jest. To zwykła dmuchawa do liści z kilkoma korektami, które dopasowują ją do niebezpiecznych czasów, w jakich żyjemy. Mianowicie, w cholerę wyleciał elektryczny silniczek z fabrycznej wersji i zastąpił go silnik od motocykla. Ponadto. zasila on nie jakiś mały wiatraczek, ale pompkę ciśnieniową, która, jak sama nazwa wskazuje, zmienia (a w tym wypadku zwiększa) ciśnienie w komorze z „amunicją”. Po naciśnięciu spustu otwiera się wylot dmuchawy, wywalając z ogromną siłą to, co znajdowało się w środku i robiąc sushi z tego, w co celowałeś. A teraz niespodzianka. Do komory ciśnieniowej jako amunicji możesz naładować, co tylko dusza zapragnie. Pod warunkiem, że nie będzie tego więcej niż 10 cm sześciennych i będzie w małych kawałkach, np.: potłuczone szkło, gruby żwir, czy kartonowe wycinki. Na upartego możesz tam wsadzić chomika, ale czy będzie to śmiertelna broń, to ja nie ręczę.

Kaliber: Spory.
Pocisk: Dowolny...
Pojemność Magazynka: 10cm^3
Reguły Specjalne: Zawodny, Mały zasięg, Bardzo niecelny

Obrażenia: Ciężkie
Punkty Przebicia: 0

Wymagana Budowa: 13

Cena: 20 g
Dostępność: Średnia

Kosiara

Jak już jesteśmy przy pielęgnacji trawników, to popatrz na to. Trawnik? A skąd ja mam wiedzieć? Wiem, że i dmuchawa i kosiarka do tego służyły. Groźnie wygląda, nie? Pamiętasz jak mówiłem o robieniu sushi przy dmuchawie? To co widzisz, to poręczna maszynka do robienia siekanego mięsa! Bierzemy najzwyklejszą kosiarkę do trawy (np. taką jak tu, gdzie struna jest zamocowana na metalowej osi), odkręcamy osłonę, zamiast tego malusieńkiego krążka ze struną montujemy np. piłę tarczową i ta dam! Mamy broń. Możemy też przedłużyć samą strunę i nią chlastać przeciwników. Oczywiście ten śmieszny silniczek elektryczny zastępujemy czymś porządniejszym, a wysięgnik wzmacniamy stalową rurą, bo to aluminiowe gówno szybko by się złamało. Czymś takim możesz polować nawet na mutki, bo zrobi z nich sieczkę. No i jak zamontujesz odpowiednio potężny silnik, to i pancerze śmieciowe się nie obronią. A, toto ma jeszcze większy zasięg niż np. taka piła mechaniczna (którą też jako broń gorąco polecam). Doskonałe rozwiązane przeciwko np. Croats i innym przeciwnikom atakującym w grupie. No i oczywiście w barowej zadymie daje ci znaczącą przewagę nad innymi, choć potem biedny ten, kto będzie szorował ściany.

Wymagana Budowa: 12
Obrażenia: L/C/K
Zasięg: 1.5 - 2 m
Atak: 2 segmenty
Penetracja Pancerza: 1
Reguły Specjalne: Samoróbka - a co, myślałeś, że jak nie strzela, to się nie zatnie?! 15 na kości i sprawdzasz czy przypadkiem coś się nie schrzaniło


DaBiggaMek & Tymek.
komentarz[18] |

Komentarze do "Broń (Prze)Kombinowana"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.020380 sek. pg: