..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Z żalem zawiadamiamy, że na serwisie Crossroads do publikacji wrócił zdjęty uprzednio na naszą prośbę tekst szkalujący nasz serwis i członków jego redakcji. Musimy nie zgodzić się z argumentacją podaną jako uzasadnienie takiego działania, jako że nie istnieją żadne okoliczności usprawiedliwiające jego obecność na sieci. Przykro nam, ale nie możemy inaczej interpretować działań tymczasowego zarządu serwisu Crossroads, który wykazuje jawną złą wolę i próbuje torpedować naszą współpracę jako przyjaciół i fanów Neuroshimy.

Publikacja i forma wspomnianego tekstu to echo niedawnej sprawy niesłusznego oskarżenia autora scenariusza "Okręt Widmo" o plagiat. Mimo wyjaśnienia tej sprawy, autor teksu opublikowanego na Crossroads w dalszym ciągu nie przyjmuje do wiadomości swojej pomyłki w ocenie sytuacji i swojemu niezadowoleniu daje upust w formie, jaką mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy.

Cierpliwie znieśliśmy oskarżenia o plagiatorstwo, znieśliśmy dwa tygodnie oczekiwania, aż tekst zostanie odwieszony zaś sprawa wyjaśniona w gronie redakcji serwisu Crossroads, ale oskarżeń o niechęć w wyjaśnianiu tego incydentu nie mamy zamiaru tolerować. W interesie serwisu CR jest niedopuszczanie do publikacji tego typu paszkwili, nie widzimy toteż żadnych okoliczności do wyjaśniania - autor prywatne porachunki przenosi na platformę publiczną, bez jakichkolwiek uprzednich prób podjęcia dialogu. Tekst taki bez względu na okoliczności nie powinien ujrzeć światła dziennego. Wykazaliśmy maksimum dobrej woli interweniując za pierwszym razem, prosząc o zdjęcie lub przeredagowanie tekstu - za to nikt nie zwrócił się do nas, kiedy zadecydowano o jego powrocie do obiegu. To nie my powinniśmy wciąż podejmować próby rozwiązywania sytuacji - jesteśmy tu stroną pokrzywdzoną i jako taka, to my mamy prawo oczekiwać podjęcia dialogu i udzielenia wyjaśnień.

Zaznaczamy też, że zaistniała sytuacja nie jest spowodowana działalnością lub niechęcią całej społeczności Crossroads, pośród której jest wielu naszych znajomych, przyjaciół i przychylnym nam i skorych do współpracy fantastycznych ludzi. Całe to zajście jest wynikiem działań tymczasowego zarządu serwisu i to do nich kierujemy ponowną prośbę o rozważenie kwestii publikacji tego typu materiałów na swoim serwisie. Jak tylko przestaną być stosowane wobec nas ciosy poniżej pasa i gdy tylko przestanie się zasłaniać wolnością wypowiedzi, jesteśmy gotowi podjąć dialog, mający na celu naprostowanie stosunków między naszymi serwisami i miejmy nadzieję, w końcu uda nam się nawiązać realną współpracę, której deklaracje padły z obu stron.

(Wiadomośc ta służy celom informacyjnym, mającym wyjaśnić członkom naszego zespołu i naszym czytelnikom obecność krzywdzących opinii o naszym serwisie na sieci. Nie należy jej interpretować jako próby podejmowania dyskusji, komentowania sytuacji lub polemiki. Warunki podjęcia jakiegokolwiek dialogu zostały już przedstawione.)


Redakcja.
komentarz[8] |

Komentarze do "Przykry incydent"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017265 sek. pg: