..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Agenci Johnson & Johnson


Widziałeś? Obok nas właśnie przeszli Agenci Johnson. Nie słyszałeś o nich? Nic dziwnego w sumie. Nie są za dobrze znani, co nie zmienia faktu, iż to naprawdę niezwykle dobrzy i niebezpieczni mordercy. Tak mi przy najmniej mówili, wspominając też, iż to jednocześnie dosyć odlotowa i zabawna para. To znaczy wiesz. Ja tak mogę powiedzieć, ale oni chyba nie do końca. I nie chodzi o to, że jeden jest biały, a drugi czarny. Jak się pewnie domyśliłeś nie są braćmi, mimo takich samych nazwisk. Dlatego właśnie lubią mawiać: „Agenci Johnson i Johnson, zbieżność nazwisk przypadkowa”. Czemu Agenci? A tego to nie wie nikt. Ot, fantazję widać mieli. Chcesz? Opowiem ci coś niecoś o nich.

Ten trochę niższy, w podartych spodniach i koszuli w kratę, to Tom. Niech cię nie zmyli jego niezwykle tępy wyraz twarzy. To naprawdę inteligentny koleś. Zajmuje się, z tego co wiem, gadaniem ze zleceniodawcami, targowaniem się, rozeznaniem i planowaniem akcji, choć sam walczy bardzo dobrze, więc także bierze udział w ich akcjach. Do tego to niezwykle uparty i nieustępliwy drań. Jeśli jednak miałbym go określić jednym słowem, to bez zastanowienia powiedziałbym: pechowiec. Nie wiem jakim cudem, ale ma on szczególny talent do wpadania w kłopoty. Co by nie robił, gdzie się nie znajdował, to zawsze coś mu się przytrafi. A to wybierze złego klienta do sprzątnięcia, przez co będzie się trzeba w przyspieszonym tempie ewakuować z miasta, a to zapomni naładować broń, lub się mu ona zatnie. Pełen zestaw, w zasadzie chyba jedyne co go jeszcze nie spotkało, to staranowanie przez stado rozszalałych słoni. Z drugiej strony, nie zdziwiłbym się, gdyby coś takiego się wydarzyło. Jeśli zaś chodzi o styl walki, to szczególnie upodobał sobie pistolety i noże. Po prostu lubi działać raczej z bliska i jest w tym naprawdę dobry. A jego przeszłość? Nic mi o tym nie wiadomo, poza tym, iż pochodzi, podobnie zresztą jak Nick, o którym zaraz opowiem, z Hegemonii. To chyba wszystko co o nim wiem.

Widzisz tego drugiego gościa, w krótkich spodenkach i hawajskiej koszuli, idącego obok niego? Wiem, głupie pytanie, przecież nie jesteś ślepy. Tylko nie wiem czemu tak się dziwisz? Przecież to, że wygląda jakby miał nierówno pod sufitem, wcale nie oznacza, że nie jest świetnym i groźnym zabójcą. A taka właśnie jest prawda. Nick zajmuje się przede wszystkim likwidowaniem wskazanych mu celów. Niech to cię jednak nie zwiedzie. On też jest inteligentny, choć przyznaję, nieźle walnięty. Przede wszystkim to alkoholik, bez kilku setek nie jest w stanie iść na akcję. Nie jest to jakaś wielka wada, bo chłopaki są na tyle bogaci, że mogą sobie pozwolić na tego typu ekstrawagancje. Nawet kiedy jest pijany, Nick zachowuje całkowity spokój. Znany jest ze swego opanowania, co już nie raz i nie dwa uratowało mu dupę. Przykładowo, jeśli Tom rzeczywiście zostałby staranowany przez stado rozszalałych słoni, to Nick nie wpadł by w panikę. O nie, on by po prostu udzielił mu natychmiastowej pomocy i bez mrugnięcia okiem zrobiłby wszystko, by go z tego wyciągnąć. Zakładając oczywiście, że z Toma cokolwiek by pozostało. Nick z kolei uwielbia broń długą, do której ma wielką smykałkę. W połączeniu z opanowaniem i pewnością siebie, tworzy to z niego rewelacyjnego snajpera. Zapewniam cię, że nie chciałbyś się znaleźć po drugiej stronie lufy broni, którą trzyma w rękach. I nieważne, że dowiedziałbyś się o tym dopiero w momencie, w którym dostałbyś kulkę. Gościa właściwie nie da się zauważyć. Ma niezwykłe zdolności w ukrywaniu się i maskowaniu. Gdzie się tego nauczył – nie wiem, ale to wszystko co o nim wiem, więc myślę, że w tym momencie warto by wspomnieć o tym jak się poznali i co robili potem.

Otóż, co jest prawdziwym zbiegiem okoliczności, obaj pochodzą z Hegemonii i tam się też poznali. Kiedy działali osobno, także zarabiali na życie jako płatni mordercy. Zdarzyło się pewnego razu, że dostali zlecenia na tego samego gościa, od dwóch rożnych zleceniodawców. Spotkali się w czasie akcji, nie wiedząc jeszcze o zbieżności swych misji. Kiedy jednak obaj zaczęli strzelać do tego samego frajera, zrozumieli, że mają kilka wspólnych rzeczy. A ponieważ Tom właśnie wtedy znów wpadł w kłopoty, Nick, którego dosyć rozbawiła ta cała sytuacja, pomógł mu się z nich wydostać. Spróbuj sobie teraz wyobrazić ich miny w momencie, w którym się sobie przedstawili i okazało się, że noszą te same nazwiska. Postanowili więc, że od tej pory będą pracować razem, zgarnęli kasę od zleceniodawców i by się lepiej poznać pojechali do Vegas, gdzie po mniej więcej tygodniu zabawy(chłopaki mieli wtedy naprawdę dużo forsy), byli już przyjaciółmi na śmierć i życie. W robocie uzupełniają się nawzajem. Choć oczywiście nie tworzą pary kompletnej, to jednak są to bardzo niebezpieczne typy, których się nie da skłócić, bo się naprawdę lubią. Nick przyzwyczaił się do swej roli. To on zawsze wyciąga Toma z wszelkich tarapatów w jakie ten wpadnie. A po pracy lubią się nieźle zabawić. Często można ich spotkać w przeróżnych knajpach, gdzie przy okazji szukają kolejnych zleceń. W sumie na brak roboty nie mogą narzekać, wyrobili już sobie po prostu markę. Na koniec powiem ci jeszcze, że choć nie znam ich osobiście, to wiem, że to naprawdę ciekawi ludzie. Mimo tego co robią, są wyluzowani, weseli i dosyć optymistycznie nastawieni do świata. Robią to, co kochają i są w tym niesamowitymi profesjonalistami. Wybacz mi więc teraz, ale muszę ich dogonić, bo właśnie sobie przypomniałem, że mam dla nich niezłe zlecenie.

Informacje:
Imię i nazwisko: Tom Johnson
Pochodzenie: Hegemonia
Specjalizacja: Wojownik
Profesja: Gladiator
Cecha: Nie do zdarcia, Zawzięty sukinkot

Wygląd
Biały, łysy koleś, wysoki na jakieś 180 cm, z wiecznie obecnym na twarzy uśmiechem, ubrany w podarte spodnie i koszulę w kratę.


Budowa 13

Zręczność 10
Bijatyka 3
Broń ręczna 3
Rzucanie 4
Samochód 2
Pistolety 6

Charakter 17
Perswazja 2
Blef 2
Niezłomność 7

Percepcja 18
Przygotowanie pułapki 3
Skradanie się 2

Spryt 15


Sztuczki:
Dobywanie, Dystans, Magazynek, Niewrażliwość na lekkie rany

Ekwipunek:
Browning HP, dwa zapasowe magazynki, trzy noże do rzucania, zegarek i lornetkaImię i nazwisko: Nick Johnson
Pochodzenie: Hegemonia
Specjalizacja: Wojownik
Profesja: Najemnik
Cecha z profesji: Reputacja, Urodzony morderca

Wygląd
Czarny gość, z blond włosami, koło 185 cm wzrostu, parę blizn na twarzy i nieprzenikniony wyraz twarzy. Porusza się dosyć wolno i spokojnie, a jego ulubiony ubiór to krótkie spodenki i hawajska koszula.


Budowa 17

Zręczność 13
Karabiny 5

Charakter 15
Postrzeganie emocji 3

Percepcja 13
Wypatrywanie 3
Czujność 3
Ukrywanie się 4
Maskowanie 3

Spryt 12
Materiały wybuchowe 4


Sztuczki:
3, 2, 1, Bum; Ciszej niż cień; Pewna ręka; Ruchomy cel; W mgnieniu oka

Ekwipunek:
Glock 17 wraz z zapasowym magazynkiem, M40A3 z celownikiem optycznym(w walizce), noktowizor, granat zaczepny, kocBoromir.
komentarz[11] |

Komentarze do "Agenci Johnson & Johnson"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016122 sek. pg: