..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

HK G36 assault rifleMamy tu do czynienia z naprawdę świetną pukawką. Ten oto karabinek szturmowy, zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Heckler & Koch, przebył kawał drogi z Niemiec, aż do USA. Na początku, w 1990 roku, armia Niemiecka (Bundeswehr) zleciła firmie H&K wyprodukowanie dobrego, poręcznego karabinu wykorzystującego wszystkie standardy NATO. Dostali wtedy w łapki przyzwoitego G3, dzięki któremu firma H&K zyskała niemałe uznanie wśród niemieckich żołnierzyków. Wkrótce, ponownie zlecono jej wyprodukowanie karabinku szturmowego. Tym razem poprzeczka poszła w górę, Niemcy zwiększyli wymagania, karabin miał mieć nowoczesny kształt, wykorzystywać wszystkie nowinki techniczne oraz miał być zbudowany z najtrwalszych tworzyw. Powstał wtedy G36. Zaakceptowany został w 1995 i niemal od razu powędrował do Hiszpanii, gdzie w 1999 został włączony do wyposażenia armii. Jego dobra sława szybko się rozprzestrzeniła ściągając go do USA, gdzie trafił głównie do policyjnych magazynów. Wkrótce, na stałe wszedł do wyposażenia grup antyterrorystycznych oraz agencji ochroniarskich.

G36 skonstruowany jest z trwałych, nowoczesnych polimerów. Konstrukcja pozwala na szybką rozbiórkę karabinku, dodatkowo posiada on składaną kolbę, więc jeśli lubisz się bawić w majsterkowanie, to jest to zabawka w sam raz dla ciebie. Nowością jest specjalna wkładka umieszczona nad magazynkiem, można ją zmieniać, dopasowując do korzystania z dowolnych rodzajów magazynków 5.56. Fajnie, nie? Od tej pory nie będzie problemów ze znalezieniem pasującego, pod warunkiem, że umiesz zrobić sobie taką wkładkę (B. Tr. test rusznikarstwa). Co do samego magazynku, po części zbudowany jest z przezroczystego, trwałego plastiku, co umożliwia kontrolę sytuacji nad amunicją. Posiada on również specjalne zaczepy, dzięki którym możemy łączyć go z jednym lub dwoma bliźniaczymi magazynkami, co znacząco skraca czas przeładowywania. Pozbądź się taśmy klejącej, ktoś o tobie myśli! W górny uchwyt karabinu, na stałe, wbudowany jest celownik optyczny z powiększeniem 1.5x lub 3.5x - choć w USA głównie używano tego pierwszego. Efektywny zasięg tego guna wynosi 450 m, a do dyspozycji mamy trzy tryby prowadzenia ognia: strzał pojedynczy, dwupociskowa seria oraz ogień stały. Poza tym wszystkim przyjrzyj się jak on wygląda! To istne cudeńko! Aha, niemal zapomniałem dodać, że można do niego przyłączać wszelkie dwójnogi, granatniki, latarki taktyczne i celowniki laserowe - to jest wręcz wskazane!

Kaliber: 5.56
Pocisk: 5.56x45 NATO
Szybkostrzelność: 2
Pojemność Magazynka: 30
Reguły Specjalne: Niezawodny, Celny (celownik opt. 1.5x). Bardzo celny (celownik opt. 3.5x), Szybkie przeładowanie (pod warunkiem, że używasz łączonych magazynków)

Obrażenia: Ciężkie
Punkty Przebicia: 1

Wymagana Budowa: 12

Cena: 110 g
Dostępność: Mała

Pobierz kartę do Arsenału Gracza.

Jackhammer.
komentarz[18] |

Komentarze do "Karabin szturmowy HK G36"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019953 sek. pg: