..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

David


Te małe cudeńka produkuje i posiada na wyposażeniu jedynie Posterunek. Używa się ich na północnym froncie do walki z najwredniejszymi maszynkami Molocha. Zaciekawiałem cię, co?

Już tłumaczę o co chodzi. Widziałem to parę razy w akcji. Z grubsza przypomina mały czołg bez wieżyczki - długi na jakieś półtora metra, ledwo toto od ziemi odrasta, ot taka zabaweczka. Słyszałem, że na długo przed wojną jacyś faryzeusze... albo jakoś tak, używali podobnych maszynek do walki z czołgami i rozwalania okopów.

Te dzisiejsze z grubsza przypominają tamte, tylko że są powleczone jakimś gównem, co by nie dało się ich na podczerwień wykryć, no i wyciszone silniczki mają. Jakie? A cholera wie, nie zaglądałem do środka, bo pilnowali tego inżynierowie jak jasna cholera, ale sunie to do przodu cichutko jak myszka i równie sprawnie.

Kieruje tym zdalnie operator - najczęściej siedzi gdzieś wysoko, ma taki duży jakby dżojstik i szura sobie. Raz widziałem, że operator siedział w wozie bojowym i patrzył w monitorek, no i tak kierował. Jak w tych śmiesznych grach, co to oni tam mają. Czasem się zastanawiałem kiedy oni tam grają, a kiedy walczą...?

Ciekawy pewnie jesteś po cholerę to komu i jak to działa w walce? Przed wojną te maleństwa woziły w sobie kupę ładunków wybuchowych. Dzisiaj jest inaczej. Te cwaniaki z Posterunku pakują do środka jakieś sprytne urządzonka, widziałem je tylko z daleka, i jak David podjedzie do jakiejś maszyny, operator naciska guzik i... fiuuuu... Wszystkie maszyny w pobliżu szlag trafia!

Nie, nie wybuchają. Po prostu stają. To się chyba nazywa fala magneto-elektryczna...? Cholernie to przydatne jak na pole walki wjeżdżają Juggernauty, bo do tego gówna nie ma jak podejść, a jak mu zasuniesz z Davida to może się tylko miotać w tych swoich drutach i z niczego już nie wystrzeli... na ogół.

Zasięg - Od 200 do 1000 m w zależności od modelu.

Paliwo - Starcza na 0.5 h jazdy w terenie (przejechanie około 1000 m), zasilanie to zazwyczaj bardzo mocna bateria (układ baterii).

Prowadzenie - Radiowe, za pośrednictwem kamery - problematyczny test Wozy Bojowe, bez kamery - za każde 100 m +20% utrudnienia. Lornetki i lunety dają dodatni modyfikator od -20 do -60% w zależności od mocy. MG może modyfikować test w zależności od terenu i przeszkód.

Maskowanie - Davida można wykryć tylko za pomocą wzroku i słuchu (w zależności od modelu: trudny - bardzo trudny - cholernie trudny test). Dotyczy to także wykrywania przez maszyny.

David niszczy układy elektroniczne wszystkich maszyn w promieniu 50-200 m, w zależności od mocy baterii jaką posiada. Niektóre egzemplarze korzystają z jednej baterii do zasilania silnika i generowania fali elektro-magnetycznej, dlatego im dalej taki pojazd zajedzie, tym bardziej spadnie jego moc destruktywna. Można przyjąć, że pokonanie 5 metrów zmniejsza zasięg fali o 1 metr, przy początkowych 200 metrach.


Konor.
komentarz[5] |

Komentarze do "David"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021699 sek. pg: