..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Crazy Joe


Widziałeś kiedyś takiego gościa jak Joe...? Kto to jest Joe? Nie znasz go...? Nie...? Trudno, muszę ci o nim opowiedzieć.

Joe, nazwiska nie znam, dla przyjaciół Crazy Joe. Jak sam przydomek wskazuje, Joe jest trochę walnięty... Że co...? Nie, nie jest debilem. Po prostu trochę mu czasem odbija na punkcie chemii. Jest chemikiem, można by rzec, że alchemikiem. Ale on sam nie lubi jak się tak na niego mówi... Pytasz czemu tak na niego mówią, zaraz ci powiem, wszystko po kolei. Joe urodził się w Miami, jeszcze przed wojną. Od zawsze interesowała go chemia.

Lubił chodzić tylko na lekcje z nią związane. Gdy miał 10 lat, udało mu się w domowej zamrażarce uzyskać zero absolutne. Skropił też powietrze w odkurzaczu. Dwa lata później wybuchła wojna. Ale w międzyczasie zdążył uzyskać gaz z kwasu siarkowego. Przetestował jego działanie na psie, który po chwili wyglądał jak góra mięsa. Na potrzeby obronne stworzył miotacz kwasu siarkowego, którym bronił się przed mutantami po wojnie. Teraz podobno pracuje nad bronią, która pomoże mu skutecznie walczyć z maszynami Molocha. No teraz po części wiesz dlaczego mówią na niego Crazy. No, ale teraz słuchaj. Pewnego dnia chciał zrobić sobie bezpieczny dom. Zbudował więc piramidę. Ale nie byle jaką piramidę. Uzbroił ją w miotacze siarkowe. Kiedyś mój kolega chciał przyjść w odwiedziny do niego, a Joe miał jeden z tych swoich ataków... Jakich ataków? Powiadasz... nie mówiłem Ci...?

Aha, to już ci mówię. Joe jest trochę szalony jak wiesz, więc w tym dniu akurat miał jeden ze swoich ataków psychicznych. Odbiło mu trochę mocniej niż zwykle i akurat tego dnia strzelał do wszystkiego co się rusza. No, a kolega miał pecha i została z niego góra mięcha. Joe ma także pojazd. Napędzany na powietrze... Jak to możliwe...? Ano możliwe, skoro to działa. Przysięgam, tam w tym pojeździe jest tylko wielka maszyna, która zasysa powietrze i wydmuchuje je z wielką siłą. Potrzebna jest tylko jedna bateryjka. W środku jest mały wiatraczek, który ładuje baterie. Nawet tym jechałem... mówisz że kłamię, przysięgam że tak nie jest. Mogę cię do niego zabrać... Nie chcesz... rozumiem cię, ale jakbyś się zdecydował, to pamiętaj o kilku sprawach. Nie wkurzaj go, jest szalony, trzyma bombę wodorową w salonie i jest gotowy jej użyć. Aby go nie wkurzyć, nie obrażaj jego rzeczy. Jego samego możesz, ale jego rzeczy nie. Każda rzecz w jego domu posiada imię. Czasem nawet z nimi gada. Pamiętaj też, że jak on ma atak, to już po tobie. No cóż, muszę iść, inni też chcą usłyszeć o Joe. Bywaj...


Informacje

Imię i nazwisko: Crazy Joe
Pochodzenie: Miami
Profesja: Chemik
Specjalizacja: Technik
Choroba: Morbus Dexteri
Cechy: Walkabout, Smakuje jak arszenik


Budowa 15

Zręczność 12
Pakiet Broń palna 1

Spryt 17
Wyrzutnie 8
Mechanika 4
Chemia 4
Maszyny ciężkie 3

Charakter 12
Postrzeganie emocji 2

Percepcja 12Necron.
komentarz[8] |

Komentarze do "Crazy Joe"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019225 sek. pg: