..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Konwenty, którym patronujemy, czyli Falkon oraz Porytkon 3 i 1/3, dalej nie śpią. Ponieważ zostało do nich coraz mniej czasu, coraz częściej pojawiają się kolejne informacje a propo tych imprez. Zapraszam do rozszerzenia, żeby zapoznać się z nowościami.


Falkon

Profesor Zuovick i Pan Bones zapraszają…

Głuchy stukot kołatki sprawił, że domiszcze zatrzeszczało w posadach, a gładka dotąd powierzchnia zawiesistego płynu w filiżance pokryła się zmarszczkami. Deski w korytarzu jęczały pod ciężkimi krokami gościa. Tylko jedna osoba odważyłaby się przekroczyć próg tego domostwa.
- Pan Bones – zchrypły skrzek zawtórował skrzypieniu drzwi – jakże miło z pana strony, że mnie pan nawiedza.
- Cała przyjemność z mojej strony, profesorze. – gość wyszczerzył się w szerokim uśmiechu ukazując dwa rzędy ostrych zębów.
- Napije się pan czegoś? – profesor nie zwykł przyjmować gości, ale według głosu szepczącego w jego głowie, właśnie tego wymagały konwenanse. Drugi głos nie zabrał się w tej dyskusji.
- Dziękuję – powiedział pan Bones, barczysty mężczyzna, ubrany na modłę przedsiębiorców pogrzebowych, patrząc na leżący na spodeczku właściciela na wpół stopiony kawałek metalu, który kiedyś najwyraźniej był łyżką – Przejdźmy od razu do meritum…

Pan Bones podszedł do stolika przykrytego poszarzałym poplamionym obrusem. Wprawne oko potrafiłoby wyczytać z niego jadłospis gospodarza z kilku ostatnich miesięcy, a może nawet lat. Mężczyzna rozsiadł się w fotelu na tyle wygodnie, na ile pozwalały wystające tu i ówdzie sprężyny. Wszechogarniający zapach kulek na mole wiercił w nozdrzach.
- Panie Bones, piątek trzynastego zbliża się wielkimi krokami.
- Więc po to mnie pan wezwał, profesorze – w oku gościa pojawił się złowieszczy błysk. – urodziny… nie mogę się już doczekać.
- Wyśmienicie, wyśmienicie – usłyszał w odpowiedzi. Gospodarz mówiąc dalej, wyłuskał z porcelanowej cukierniczki sporego żuka i ścisnął go w sękatych palcach tak, że żółty sok trysnął wprost do filiżanki. - mogę liczyć, że zajmie się Pan wszystkim podczas mojej nieobecności, panie Bones? Mam zamiar zaprosić wielu gości na to arcyważne wydarzenie.
- Z przyjemnością powitam ich w imieniu pana, profesorze, oraz naszego jubilata. - gość sięgnął w kierunku talerzyka z ciastkami, lecz zanim zdążył chwycić leżące na wierzchu, to umknęło przed nim na kilkunastu wiotkich nóżkach - Wielu gości się spodziewamy?
- I tu jest trup pogrzebany - gospodarz przecedził zielonkawy płyn z filiżanki przez popsute krzywe zęby. W zbyt szerokiej szparze utknęło odnóże jakiegoś owada. - zaproszenia już rozesłane, teraz czekam na odpowiedzi. Wiem, że na pewno będziemy gościć w naszych skromnych progach kilku szanownych członków Stowarzyszenia Mrocznego Poniedziałku.
- Słyszałem, że przygotowują się do przyjęcia w swoje szeregi nowych osób - rzucił pan Bones od niechcenia.

Profesor Zuovick przytaknął ruchem głowy, przymknął powieki i głośno westchnął. Pan Bones zastanawiał się, czy myśli o zbliżającej się uroczystości. Dopiero chrapanie przypominające odgłos maszyny do zgniatania żwiru, gość wiedział, że tego wieczora nie dowie się już niczego od stetryczałego starucha.


W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa zapraszamy na dziesiąte urodziny Falkonu wszystkich twórców LARPów.

Zgłoszenia wysyłajcie mailem (na [email protected]), podając:
imię, ksywkę i nazwisko twórcy/twórców LARPa
tytuł LARPa
krótki opis do informatora
ogólny zarys fabuły w kilku zdaniach (do wiadomości organizatorów)
liczba osób biorących udział w grze (jeśli to ważne z podziałem na płeć)
czas gry (wraz z podsumowaniem)

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

PorytKon 3 i 1/3

Video Games Live na Porytkonie!

Organizatorzy sosnowieckiego konwentu Porytkon przygotowali prawdziwą gratkę dla miłośników gier komputerowych. Dzięki współpracy z warszawską agencją New Music Art na imprezie pojawi się multimedialne stoisko promujące Video Games Live - nietypowy koncert zawierający w sobie muzykę z największych video gier wszech czasów. To unikatowe widowisko w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Muzykę połączono z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami oraz graczami on-line. Na stoisku VGL można będzie obejrzeć fragmenty tego widowiska oraz nabyć bilety ze specjalną, konwentową zniżką w wysokości 15%! Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona. Więcej informacji o widowisku, terminach koncertów i cenach biletów znaleźć można na stronie New Music Art.

***

Dokładnie za 19 dni, w piątek 9 października o północy, mija termin w zasadzie wszelkich możliwych zgłoszeń, jakich można dokonywać przed Porytkonem.

W tym dniu upływa termin:
- zgłaszania punktów programu,
- zgłaszania się obsługi technicznej, akredytacji i innych form pomocy przy Porytkonie,
- zgłaszania sprzętu udostępnianego na konwent,
- rejestrowania się w formularzu rejestracyjnym (a więc, co za tym idzie, także rejestracji przedpłat i zamawiania koszulek i porytkonowych fartuchów).
- zgłaszania grup i list klubowych.

Zostało jeszcze trochę czasu, tym niemniej warto pamiętać o tej dacie - 9 października, godzina 24.00.

Więcej informacji na stronie Porytkonu 3 1/3.dodajdo.com
komentarz[9] |

Komentarze do "Wieści konwentowe (09-09-21)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016130 sek. pg: